CMB2 - en to an translation catalogue (9 entries)

en: Image Caption
an: Leyenda d'a imachen

en: Click to toggle
an: Fe clic ta cambiar

en: None
an: Garra

en: Clear
an: Limpiar

en: Default
an: Predeterminau

en: Next
an: Siguient

en: Done
an: Feito

en: Remove Image
an: Eliminar Imachen

en: Save
an: Alzar
