CMB2 - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Description
az: آنلاتما

en: Image Caption
az: Təsvir Altyazısı

en: Click to toggle
az: Açmaq/bağlamaq üçün tıklayın

en: None
az: هئچ بيري

en: Clear
az: Təmizlə

en: Default
az: Mövcud

en: Select Color
az: Rəng seç

en: Current Color
az: Hazırkı rəng

en: Next
az: ايلري

en: Prev
az: Öncəki

en: Today
az: Bu gün

en: Done
az: Tamamdır

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Remove Image
az: دورقون گؤرونتونو سیل

en: Remove
az: Sil

en: Download
az: Endir

en: Save
az: ساخلا
