CMB2 - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Няма

en: Clear
be: Ачысціць

en: Default
be: Па змаўчанні

en: Select Color
be: Абраць колер

en: Current Color
be: Бягучы колер

en: Next
be: Наступнае

en: Prev
be: Папярэдняе

en: Done
be: Гатова

en: Remove
be: Выдаліць

en: Save
be: Захаваць
