CMB2 - en to bn_BD translation catalogue (17 entries)

en: Description
bn_BD: বিববরণ

en: Image Caption
bn_BD: ছবির ক্যাপশন

en: None
bn_BD: কিছুই না

en: Clear
bn_BD: মুছুন

en: Default
bn_BD: পূর্বনির্ধারিত

en: Select Color
bn_BD: রঙ নির্বাচন করুন

en: Current Color
bn_BD: বর্তমান রঙ

en: Next
bn_BD: পরবর্তী

en: Prev
bn_BD: পূর্ববর্তী

en: Today
bn_BD: আজ

en: Done
bn_BD: সম্পন্ন

en: Hour
bn_BD: ঘণ্টা

en: Minute
bn_BD: মিনিট

en: Remove Image
bn_BD: ছবি সরান

en: Remove
bn_BD: অপসারণ

en: Download
bn_BD: ডাউনলোড

en: Save
bn_BD: সংরক্ষণ
