CMB2 - en to bs_BA translation catalogue (17 entries)

en: Description
bs_BA: Opis

en: Image Caption
bs_BA: Naslov slike

en: Click to toggle
bs_BA: Kliknite za aktiviranje

en: None
bs_BA: Ništa

en: Clear
bs_BA: Očisti

en: Default
bs_BA: Početno

en: Select Color
bs_BA: Odaberite boju

en: Current Color
bs_BA: Trenutna boja

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Prev
bs_BA: Prethodno

en: Today
bs_BA: Danas

en: Done
bs_BA: Završeno

en: Hour
bs_BA: Sat

en: Minute
bs_BA: Minuta

en: Remove Image
bs_BA: Ukloni sliku

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Save
bs_BA: Sačuvaj
