CMB2 - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Image Caption
ca: Llegenda de la Imatge

en: Facebook URL
ca: URL del Facebook

en: Click to toggle
ca: Feu clic per alternar

en: None
ca: Cap

en: File:
ca: Arxiu:

en: Clear
ca: Neteja

en: Default
ca: Predeterminat

en: Select Color
ca: Selecciona un color

en: Current Color
ca: Color actual

en: Next
ca: Següent

en: Prev
ca: Anterior

en: Today
ca: Avui

en: Done
ca: Fet

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Remove Image
ca: Suprimeix la imatge

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Download
ca: Descarregar

en: Add Row
ca: Afegeix fila

en: Save
ca: Desa
