CMB2 - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Description
cy: Disgrifiad

en: Image Caption
cy: Disgrifiad o Ddelwedd

en: Click to toggle
cy: Clicio i'w doglo

en: None
cy: Dim

en: Clear
cy: Clirio

en: Default
cy: Rhagosodedig

en: Select Color
cy: Dewis Lliw

en: Current Color
cy: Lliw Cyfredol

en: Next
cy: Nesaf

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Today
cy: Heddiw

en: Done
cy: Wedi Gorffen

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud

en: Remove Image
cy: Tynnu'r Ddelwedd

en: Remove
cy: Tynnu

en: Save
cy: Cadw
