CMB2 - en to da_DK translation catalogue (19 entries)

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: Image Caption
da_DK: Billedtekst

en: Click to toggle
da_DK: Klik for t&#230;nd/sluk

en: None
da_DK: Ingen

en: Clear
da_DK: Ryd

en: Default
da_DK: Standard

en: Select Color
da_DK: Vælg farve

en: Current Color
da_DK: Aktuel farve

en: Next
da_DK: Næste

en: Prev
da_DK: Forrige

en: Today
da_DK: I dag

en: Done
da_DK: F&#230;rdig

en: Time
da_DK: Tid

en: Hour
da_DK: Time

en: Minute
da_DK: Minut

en: Second
da_DK: Sekund

en: Remove Image
da_DK: Fjern billede

en: Remove
da_DK: Fjern

en: Save
da_DK: Gem
