CMB2 - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Image Caption
eo: Bildopriskribo

en: Click to toggle
eo: Alklaku por baskuli

en: None
eo: Neniu

en: Clear
eo: Malplenigi

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Select Color
eo: Elekti koloron

en: Current Color
eo: Nuna koloro

en: Next
eo: Sekva

en: Prev
eo: Antaŭa

en: Today
eo: Hodiaŭ

en: Done
eo: Farite

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Remove Image
eo: Forigi bildon

en: Remove
eo: Forigi

en: Save
eo: Konservi
