CMB2 - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image Caption
et: Pildi kirjeldus

en: Click to toggle
et: Klõpsa lülitamiseks

en: None
et: Puudub

en: Clear
et: Tühjenda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Select Color
et: Vali värv

en: Current Color
et: Praegune värv

en: Next
et: Järgmised

en: Prev
et: Eelmine

en: Today
et: Täna

en: Done
et: Valmis

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Remove Image
et: Eemalda pilt

en: Remove
et: Kustuta

en: Download
et: Descargar

en: Save
et: Salvesta
