CMB2 - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Description
eu: Deskribapena

en: Image Caption
eu: Irudiaren goiburukoa

en: Click to toggle
eu: Egin klik txandakatzeko

en: None
eu: Bat ere ez

en: Clear
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Select Color
eu: Hautatu kolorea

en: Current Color
eu: Oraingo kolorea

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Prev
eu: Aurrekoa

en: Today
eu: Gaur

en: Done
eu: Eginda

en: Hour
eu: Ordua

en: Minute
eu: Minutua

en: Remove Image
eu: Kendu irudia

en: Remove
eu: Kendu

en: Save
eu: Gorde
