CMB2 - en to fa_IR translation catalogue (100 entries)

en: Test Metabox
fa_IR:  آزمایش متاباکس

en: Test Text
fa_IR: متن آزمایشی

en: field description (optional)
fa_IR: توضیحات فیلد (اختیاری)

en: Test Text Small
fa_IR: کادر متن کوچک آزمایشی

en: Test Text Medium
fa_IR: کادر متن متوسط آزمایشی

en: Custom Rendered Field
fa_IR: فیلد شخصی سازی شده

en: Website URL
fa_IR: آدرس وب سایت

en: Test Text Email
fa_IR: کادر متنی ایمیل

en: Test Time
fa_IR: زمان آزمایشی

en: Time zone
fa_IR: زمان محلی

en: Test Date Picker
fa_IR: انتخاب کننده تاریخ آزمایشی

en: Test Date Picker (UNIX timestamp)
fa_IR: انتخاب کننده تاریخ آزمایشی (unix timestamp)

en: Test Date/Time Picker Combo (UNIX timestamp)
fa_IR: انتخاب کننده تاریخ آزمایشی (unix timestamp)

en: Test Money
fa_IR: پول آزمایشی

en: Test Color Picker
fa_IR: آزمایش انتخاب کننده رنگ

en: Test Text Area
fa_IR: آزمایش Text Area

en: Test Text Area Small
fa_IR: آزمایش Text Area کوچک

en: Test Text Area for Code
fa_IR: آزمایش Text Area برای کد

en: This is a title description
fa_IR: این یک توضیح برای عنوان است

en: Test Select
fa_IR: آزمایش Select

en: Option One
fa_IR: گزینه اول

en: Option Two
fa_IR: گزینه دوم

en: Option Three
fa_IR: گزینه سوم

en: Test Radio inline
fa_IR: آزمایش Radio درون خطی

en: Test Radio
fa_IR: آزمایش Radio

en: Test Taxonomy Radio
fa_IR: آزمایش Taxonomy radio

en: Test Taxonomy Select
fa_IR: آزمایش Taxonomy Select

en: Test Taxonomy Multi Checkbox
fa_IR: آزمایش Taxonomy Multi Checkbox

en: Test Checkbox
fa_IR: آزمایش Checkbox

en: Test Multi Checkbox
fa_IR: آزمایش Multi Checkbox

en: Check One
fa_IR: گزینه اول

en: Check Two
fa_IR: گزینه دوم

en: Check Three
fa_IR: گزینه سوم

en: Test wysiwyg
fa_IR: آزمایش wysiwyg

en: Test Image
fa_IR: آزمایش Image

en: Upload an image or enter a URL.
fa_IR: فایل آپلود کنید یا URL را وارد کنید.

en: Multiple Files
fa_IR: چند فایل

en: Upload or add multiple images/attachments.
fa_IR: آپلود فایل ها

en: Enter a youtube, twitter, or instagram URL. Supports services listed at <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">http://codex.wordpress.org/Embeds</a>.
fa_IR: آدرس URL یوتیوب، تویتر یا ایستاگرام را وارد کنید. سرویس های پشتیبانی شده در <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">http://codex.wordpress.org/Embeds</a> موجود هستند.

en: About Page Metabox
fa_IR: درباره متاباکس صفحه

en: Repeating Field Group
fa_IR: Field Group تکرار شونده

en: Generates reusable form entries
fa_IR: آیتم های فرم با قابلیت استفاده مجدد میسازد

en: Entry {#}
fa_IR: آیتم  {#}

en: Add Another Entry
fa_IR: افزودن آیتم دیگر

en: Remove Entry
fa_IR: حذف آیتم

en: Entry Title
fa_IR: عنوان

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Write a short description for this entry
fa_IR: توضیح کوتاهی برای این آیتم بنویسید

en: Entry Image
fa_IR: تصویر آیتم

en: Image Caption
fa_IR: توضیح تصویر

en: User Profile Metabox
fa_IR: متاباکس پروفایل

en: Extra Info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: Facebook URL
fa_IR: نشانی صفحه فیس بوک

en: Twitter URL
fa_IR: آدرس Twitter

en: Google+ URL
fa_IR: آدرس Google+

en: Linkedin URL
fa_IR: آدرس Linkedin

en: User Field
fa_IR: فیلد کاربر

en: Category Metabox
fa_IR: متاباکس دسته بندی

en: Arbitrary Term Field
fa_IR: زمینه ترتیب دلخواه

en: Theme Options Metabox
fa_IR: گزینه های پوسته متاباکس

en: Site Background Color
fa_IR: پس زمینه سایت

en: Metabox configuration is required to have an ID parameter
fa_IR: تنظیمات متاباکس نیاز به پارامتر ID دارد

en: Click to toggle
fa_IR: برای جانشینی کلیک کنید

en: Please Try Again
fa_IR: لطفا دوباره تلاش کنید

en: Remove Embed
fa_IR: حذف Embed

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
fa_IR: هیچ نتیجه ای برای %s پیدا نشد. نمایش جزئیات بیشتر در

en: Add Group
fa_IR: افزودن گروه

en: Remove Group
fa_IR: حذف گروه

en: None
fa_IR: هیچ‌یک

en: Sorry, this field does not have a cmb_id specified.
fa_IR: برای این فیلد cmb_id مشخص نشده است

en: File:
fa_IR: فایل:

en: Clear
fa_IR: پاکسازی

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Select Color
fa_IR: گزینش رنگ

en: Current Color
fa_IR: رنگ فعلی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Prev
fa_IR: پیشین

en: Today
fa_IR: امروز

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Choose Time
fa_IR: انتخاب زمان

en: Time
fa_IR: زمان

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: Minute
fa_IR: دقیقه

en: Second
fa_IR: ثانیه

en: Now
fa_IR: حالا

en: Use this file
fa_IR: استفاده از این فایل

en: Use these files
fa_IR: استفاده از این فایل ها

en: Remove Image
fa_IR: حذف تصویر

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Select / Deselect All
fa_IR: انتخاب/ لغو انتخاب همه

en: Add Row
fa_IR: افزودن ردیف

en: Term metaboxes configuration requires a 'taxonomies' parameter
fa_IR: تنظیمات متاباکس نیاز به پارامتر taxonomies دارد

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at %s
fa_IR: هیچ نتیجه ای برای %s پیدا نشد. نمایش جزئیات بیشتر در %s

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Add or Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: Add or Upload Files
fa_IR: انتخاب یا آپلود فایل

en: No terms
fa_IR: بدون کلمه

note: Description of the plugin/theme
en: CMB2 will create metaboxes and forms with custom fields that will blow your mind.
fa_IR: CMB2 برای شما متاباکس و فرم با فیلدهای سفارشی میسازد
