CMB2 - en to hi_IN translation catalogue (10 entries)

en: Description
hi_IN: विवरण

en: None
hi_IN: इनमे से कोई नहीं

en: Default
hi_IN: स्वतः

en: Select Color
hi_IN: रंग चुनें

en: Current Color
hi_IN: वर्तमान रंग

en: Next
hi_IN: अगला

en: Done
hi_IN: हो गया

en: Remove
hi_IN: हटाएँ

en: Download
hi_IN: डाउनलोड

en: Save
hi_IN: सहेजें
