CMB2 - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Image Caption
hr: Opis slike

en: Click to toggle
hr: Klikni za prikazivanje/sakrivanje

en: None
hr: Nijedno

en: Clear
hr: Obriši

en: Default
hr: Zadano

en: Select Color
hr: Odaberi Boju

en: Current Color
hr: Trenutna Boja

en: Next
hr: Sljedeće

en: Prev
hr: Prethodno

en: Today
hr: Danas

en: Done
hr: Gotovo

en: Hour
hr: Sat

en: Minute
hr: Minuta

en: Remove Image
hr: Ukloni Sliku

en: Remove
hr: Ukloni

en: Download
hr: Preuzmi

en: Save
hr: Snimi
