CMB2 - en to hu_HU translation catalogue (20 entries)

en: Website URL
hu_HU: Weboldal URL

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Image Caption
hu_HU: Kép felirata

en: User Field
hu_HU: Felhasználó mező

en: Click to toggle
hu_HU: Bővebben kikapcsolás/bekapcsolás

en: None
hu_HU: Nincs

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Select Color
hu_HU: Szín kiválasztása

en: Current Color
hu_HU: Aktuális szín

en: Next
hu_HU: Következő

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Today
hu_HU: Ma

en: Done
hu_HU: Kész

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Minute
hu_HU: Perc

en: Remove Image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Remove
hu_HU: Törlés

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Save
hu_HU: Mentés
