CMB2 - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Image Caption
ja: 画像のキャプション

en: Click to toggle
ja: クリックで切替

en: None
ja: なし

en: Clear
ja: クリア

en: Default
ja: デフォルト

en: Select Color
ja: 色を選択

en: Current Color
ja: 現在の色

en: Next
ja: 次ページへ

en: Prev
ja: 前へ

en: Today
ja: 今日

en: Done
ja: 完了

en: Time
ja: 時間

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Remove Image
ja: 画像の削除

en: Remove
ja: 削除

en: Download
ja: ダウンロード

en: Save
ja: 保存
