CMB2 - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Deskripsi

en: Image Caption
jv: Keterangan Gambar

en: Click to toggle
jv: Klik kanggo ngijolke balik

en: None
jv: Ora ana

en: Clear
jv: Resikne

en: Default
jv: Standar

en: Next
jv: Tutuge/lanjute

en: Done
jv: Rampung

en: Remove Image
jv: Ngilangi Gambar

en: Remove
jv: Buang

en: Save
jv: Nyimpen
