CMB2 - en to ka_GE translation catalogue (14 entries)

en: Description
ka_GE: აღწერა

en: Image Caption
ka_GE: სურათის წარწერა

en: Click to toggle
ka_GE: დააწკაპუნეთ გადასართავად

en: None
ka_GE: არც ერთი

en: Clear
ka_GE: გასუფთავება

en: Default
ka_GE: სტანდარტული

en: Select Color
ka_GE: ფერის არჩევა

en: Current Color
ka_GE: მიმდინარე ფერი

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: Prev
ka_GE: წინა

en: Done
ka_GE: შესრულებულია

en: Remove Image
ka_GE: ნახატის ამოღება

en: Remove
ka_GE: წაშლა

en: Save
ka_GE: შენახვა
