CMB2 - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Image Caption
kk: Сурет ұғындырмасы

en: Click to toggle
kk: Ажыратып-қосу үшін нұқыңыз

en: None
kk: Жоқ

en: Clear
kk: Тазалау!

en: Default
kk: Әдепкі

en: Done
kk: Дайын

en: Remove Image
kk: Суретті аластау

en: Save
kk: Сақтау
