CMB2 - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Description
km: ការ​អធិប្បាយ

en: Image Caption
km: ចំណងជើង​រូបភាព

en: Click to toggle
km: ចុច​ដើម្បី​បិទបើក

en: None
km: គ្មាន

en: Clear
km: សម្អាត

en: Default
km: លំនាំ​ដើម

en: Select Color
km: រើស​ពណ៌

en: Current Color
km: ពណ៌​បច្ចុបន្ន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Prev
km: មុន

en: Today
km: ថ្ងៃ​នេះ

en: Done
km: រួចរាល់

en: Hour
km: ម៉ោង

en: Minute
km: នាទី

en: Remove Image
km: ដក​រូបភាព​ចេញ

en: Remove
km: ដកចេញ

en: Download
km: ទាញយក

en: Save
km: រក្សា​ទុក
