CMB2 - en to ky translation catalogue (14 entries)

en: Description
ky: Баяндама

en: Click to toggle
ky: Которуу үчүн басыңыз

en: None
ky: Жок

en: Clear
ky: Тазалоо

en: Default
ky: Жарыяланбасча

en: Select Color
ky: Түстү тандоо

en: Next
ky: Кийинки

en: Today
ky: Бүгүн

en: Done
ky: Даяр

en: Hour
ky: Саат

en: Minute
ky: минута

en: Remove Image
ky: Сүрөттү өчүрүү

en: Remove
ky: Өчүрүү

en: Save
ky: Сактоо
