CMB2 - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Description
lo: ລາຍລະອຽດ

en: None
lo: ບໍ່​ມີ

en: Clear
lo: ລ້າງຄ່າ

en: Default
lo: ມາດຕະຖານ

en: Select Color
lo: ເລືອກສີ

en: Current Color
lo: ສີປະຈຸບັນ

en: Next
lo: ​ຕໍ່​ໄປ

en: Prev
lo: ​ກ່ອນ​ໜ້າ

en: Done
lo: ແລ້ວໆ

en: Remove
lo: ລຶບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
