CMB2 - en to lt_LT translation catalogue (32 entries)

en: Website URL
lt_LT: Tinklapio URL

en: This is a title description
lt_LT: Tai yra pavadinimo aprašas

en: Entry {#}
lt_LT: Įrašas {#}

en: Add Another Entry
lt_LT: Pridėti Kitą Įrašą

en: Remove Entry
lt_LT: Šalinti Įrašą

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Image Caption
lt_LT: Antraštė

en: Click to toggle
lt_LT: Paspauskite, jei norite perjungti

en: Please Try Again
lt_LT: Prašome Bandyti Dar Kartą

en: Add Group
lt_LT: Pridėti Grupę

en: Remove Group
lt_LT: Šalinti Grupę

en: None
lt_LT: Nieko

en: File:
lt_LT: Failas:

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Default
lt_LT: Numatytieji

en: Select Color
lt_LT: Pasirinkti spalvą

en: Current Color
lt_LT: Dabartinė spalva

en: Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday
lt_LT: Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis

en: Su, Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
lt_LT: Se, Pr, An, Tr, Kt, Pn, Še

en: Sun, Mon, Tue, Wed, Thu, Fri, Sat
lt_LT: Sek, Pir, Ant, Tre, Ket, Pen, Šeš

en: January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December
lt_LT: Sausis, Vasaris, Kovas, Balandis, Gegužė, Birželis, Liepa, Rugpjūtis, Rugsėjis, Spalis, Lapkritis, Gruodis

en: Next
lt_LT: Toliau

en: Prev
lt_LT: Ankst.

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Done
lt_LT: Atlikta

en: Hour
lt_LT: Valanda

en: Minute
lt_LT: Minutė

en: Remove Image
lt_LT: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Add Row
lt_LT: Pridėti Eilutę

en: Save
lt_LT: Išsaugoti
