CMB2 - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Description
mg: Fanazavàna

en: None
mg: Tsisy

en: Clear
mg: Fafao

en: Select Color
mg: Misafidiàna loko

en: Current Color
mg: Loko ampiasaina

en: Next
mg: Manaraka

en: Done
mg: Vita

en: Remove Image
mg: Hamafa sary

en: Remove
mg: Hamafa

en: Save
mg: Hitahiry
