CMB2 - en to mk_MK translation catalogue (17 entries)

en: Description
mk_MK: Опис

en: Image Caption
mk_MK: Наслов на слика

en: Click to toggle
mk_MK: Кликнете за помена

en: None
mk_MK: Без

en: Clear
mk_MK: Исчисти

en: Default
mk_MK: Основен

en: Select Color
mk_MK: Избери боја

en: Current Color
mk_MK: Моментална боја

en: Next
mk_MK: Следно

en: Prev
mk_MK: Претходно

en: Today
mk_MK: Денес

en: Done
mk_MK: Готово

en: Hour
mk_MK: Час

en: Minute
mk_MK: Минута

en: Remove Image
mk_MK: Избриши слика

en: Remove
mk_MK: Избриши

en: Save
mk_MK: Зачувај
