CMB2 - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image Caption
mn: Зургийн тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Clear
mn: Цэвэрлэх

en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: Next
mn: Дараахь

en: Done
mn: Дууссан

en: Remove Image
mn: Зургийг устгах

en: Save
mn: Хадгалах
