CMB2 - en to ms_MY translation catalogue (70 entries)

en: Test Metabox
ms_MY: Uji Metabox

en: Test Text
ms_MY: Uji Teks

en: field description (optional)
ms_MY: penerangan bidang (pilihan)

en: Test Text Small
ms_MY: Uji Teks Kecil

en: Test Text Medium
ms_MY: Uji Teks Sederhana

en: Website URL
ms_MY: URL Laman Web

en: Test Text Email
ms_MY: Uji Teks Emel

en: Test Time
ms_MY: Masa Ujian

en: Time zone
ms_MY: Zon masa

en: Test Date Picker
ms_MY: Uji Pilihan Tarikh

en: Test Date Picker (UNIX timestamp)
ms_MY: Uji Pilihan Tarikh (tandawaktu UNIX)

en: Test Date/Time Picker Combo (UNIX timestamp)
ms_MY: Uji Pilihan Kombo Tarikh/Masa (tandawaktu UNIX)

en: Test Money
ms_MY: Uji Matawang

en: Test Color Picker
ms_MY: Uji Pilihan Warna

en: Test Text Area
ms_MY: Uji Ruang Teks

en: Test Text Area Small
ms_MY: Uji Ruang Teks Kecil

en: Test Text Area for Code
ms_MY: Uji Ruang Teks untuk Kod

en: Test Title Weeeee
ms_MY: Uji Tajuk Weeeee

en: This is a title description
ms_MY: Ini adalah penerangan tajuk

en: Test Select
ms_MY: Uji Pilihan

en: Option One
ms_MY: Pilihan Satu

en: Option Two
ms_MY: Pilihan Dua

en: Option Three
ms_MY: Pilihan Tiga

en: Multiple Files
ms_MY: Berbilang Fail

en: About Page Metabox
ms_MY: Halaman Mengenai Metabox

en: Repeating Field Group
ms_MY: Kumpulan Bidang Berulang

en: Generates reusable form entries
ms_MY: Jana bidang untuk entri yang boleh diguna semula

en: Entry {#}
ms_MY: Entri {#}

en: Add Another Entry
ms_MY: Tambah Kemasukan Baru

en: Remove Entry
ms_MY: Buang Kemasukan

en: Entry Title
ms_MY: Tajuk Kemasukan

en: Description
ms_MY: Deskripsi

en: Write a short description for this entry
ms_MY: Tulis penerangan ringkas tentang entri ini

en: Entry Image
ms_MY: Imej Entri

en: Image Caption
ms_MY: Sari Kata Imej

en: User Profile Metabox
ms_MY: Metabox Profil Pengguna

en: Extra Info
ms_MY: Info Tambahan

en: Facebook URL
ms_MY: URL Facebook

en: Twitter URL
ms_MY: URL Twitter

en: Google+ URL
ms_MY: URL Google+

en: Linkedin URL
ms_MY: URL LinkedIn

en: User Field
ms_MY: Bidang Pengguna

en: Click to toggle
ms_MY: Klik untuk togol

en: None
ms_MY: Tiada

en: File:
ms_MY: Fail:

en: Clear
ms_MY: Kosongkan

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Select Color
ms_MY: Pilih Warna

en: Current Color
ms_MY: Warna Semasa

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: Prev
ms_MY: Sebelum

en: Today
ms_MY: Hari ini

en: Done
ms_MY: Selesai

en: Choose Time
ms_MY: Pilih Masa

en: Time
ms_MY: Masa

en: Hour
ms_MY: Jam

en: Minute
ms_MY: Minit

en: Second
ms_MY: Saat

en: Now
ms_MY: Sekarang

en: Use this file
ms_MY: Guna fail ini

en: Use these files
ms_MY: Guna fail-fail ini

en: Remove Image
ms_MY: Buang Imej

en: Remove
ms_MY: Alih Keluar

en: Download
ms_MY: Muat turun

en: Select / Deselect All
ms_MY: Pilih / Buang Pilihan Semua

en: Add Row
ms_MY: Tambah Baris

en: Save
ms_MY: Simpan

en: Add or Upload File
ms_MY: Tambah atau Muat Naik Fail

en: Add or Upload Files
ms_MY: Tambah atau Muat Naik Fail-fail

en: No terms
ms_MY: Tiada butir
