CMB2 - en to nb_NO translation catalogue (18 entries)

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Image Caption
nb_NO: Undertittel for bilde

en: Click to toggle
nb_NO: Klikk for å slå på eller av

en: None
nb_NO: Ingen

en: Clear
nb_NO: Fjern

en: Default
nb_NO: Standard

en: Select Color
nb_NO: Velg farge

en: Current Color
nb_NO: Gjeldende farge

en: Next
nb_NO: Neste

en: Prev
nb_NO: Forrige

en: Today
nb_NO: I dag

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Hour
nb_NO: Time

en: Minute
nb_NO: Minutt

en: Remove Image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Save
nb_NO: Lagre
