CMB2 - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Description
ps: سپړاوى

en: Image Caption
ps: د انځور عنوان

en: None
ps: هېڅ يو

en: Clear
ps: پاک

en: Default
ps: تلواله

en: Select Color
ps: رنګ غوره کړئ

en: Current Color
ps: اوسنی رنګ

en: Next
ps: بل

en: Prev
ps: پخوانی

en: Today
ps: نن

en: Done
ps: بشپړ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Remove Image
ps: انځور پاکول

en: Remove
ps: پاکول

en: Save
ps: خوندی کول
