CMB2 - en to ro_RO translation catalogue (21 entries)

en: Website URL
ro_RO: Adresă website (URL)

en: Description
ro_RO: Descriere

en: Image Caption
ro_RO: Legendă imagine

en: User Field
ro_RO: Câmp utilizator

en: Click to toggle
ro_RO: Închidere-deschidere casetă

en: None
ro_RO: Nespecificat

en: Clear
ro_RO: Anulează tot

en: Default
ro_RO: Prestabilit

en: Select Color
ro_RO: Selectează culoare

en: Current Color
ro_RO: Culoare curentă

en: Next
ro_RO: Pasul următor

en: Prev
ro_RO: Precedentul

en: Today
ro_RO: Astăzi

en: Done
ro_RO: Terminat

en: Time
ro_RO: Timp

en: Hour
ro_RO: Oră

en: Minute
ro_RO: Minut

en: Remove Image
ro_RO: Înlătură imagine

en: Remove
ro_RO: Șterge

en: Download
ro_RO: Descărcare

en: Save
ro_RO: Salvează
