CMB2 - en to sah translation catalogue (8 entries)

en: Description
sah: Ойуулааһын

en: None
sah: Суох

en: Clear
sah: Бырах

en: Default
sah: Анаан этиллибэтэҕинэ

en: Next
sah: Салгыы

en: Remove Image
sah: Ойууну сот

en: Remove
sah: Сот

en: Save
sah: Бигэргэт
