CMB2 - en to si_LK translation catalogue (15 entries)

en: Description
si_LK: විස්තරය

en: Image Caption
si_LK: රූපක මාතෘකාව

en: Click to toggle
si_LK: මාරු කිරීමට ක්ලික් කරන්න

en: None
si_LK: කිසිවක් නැත

en: Clear
si_LK: මකන්න

en: Default
si_LK: සම්මත

en: Select Color
si_LK: වර්ණය තෝරන්න

en: Current Color
si_LK: වත්මන් වර්ණය

en: Next
si_LK: ඊළග

en: Prev
si_LK: පූර්ව

en: Done
si_LK: ඉටුකළා

en: Hour
si_LK: පැය

en: Minute
si_LK: මිනිත්තුව

en: Remove
si_LK: ම්කා දැමීම්

en: Save
si_LK: සුරකින්න
