CMB2 - en to sk_SK translation catalogue (20 entries)

en: Website URL
sk_SK: URL adresa stráky

en: Description
sk_SK: Popis

en: Image Caption
sk_SK: Nadpis obrázku

en: Click to toggle
sk_SK: Prepnúť zobrazenie

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Clear
sk_SK: Vyčistiť

en: Default
sk_SK: Predvolene

en: Select Color
sk_SK: Výber farby

en: Current Color
sk_SK: Aktuálna farba

en: Next
sk_SK: Daľší

en: Prev
sk_SK: Predchádzajúci

en: Today
sk_SK: Iba dnes

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Time
sk_SK: Čas

en: Hour
sk_SK: Hodina

en: Minute
sk_SK: Minúta

en: Remove Image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Save
sk_SK: Uložiť
