CMB2 - en to sl_SI translation catalogue (18 entries)

en: Description
sl_SI: Opis

en: Image Caption
sl_SI: Napis slike

en: Click to toggle
sl_SI: Kliknite za pomanjšanje/razširitev

en: None
sl_SI: Brez

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Select Color
sl_SI: Izberi barvo

en: Current Color
sl_SI: Trenutna barva

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Prev
sl_SI: Nazaj

en: Today
sl_SI: Danes

en: Done
sl_SI: Končano

en: Hour
sl_SI: Ura

en: Minute
sl_SI: Minuta

en: Remove Image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Download
sl_SI: Prenos

en: Save
sl_SI: Shrani
