CMB2 - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Description
sq: Përshkrim

en: Image Caption
sq: Përshkrim Figure

en: Click to toggle
sq: Klikoni për shfaqje/fshehje

en: None
sq: Asnjë

en: Clear
sq: Pastroje

en: Default
sq: Parazgjedhje

en: Select Color
sq: Përzgjidhni Ngjyrë

en: Current Color
sq: Ngjyra e Tanishme

en: Next
sq: Pasuesja

en: Prev
sq: E mëparshmja

en: Today
sq: Sot

en: Done
sq: U bë

en: Hour
sq: Orë

en: Minute
sq: Minutë

en: Remove Image
sq: Hiqe Figurën &raquo;

en: Remove
sq: Hiqe

en: Save
sq: Ruaje
