CMB2 - en to sr_RS translation catalogue (18 entries)

en: Description
sr_RS: Опис

en: Image Caption
sr_RS: Натпис слике

en: Click to toggle
sr_RS: Притисните за уметање

en: None
sr_RS: Нема

en: Clear
sr_RS: Очисти

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Select Color
sr_RS: Изабери боју

en: Current Color
sr_RS: Тренутна боја

en: Next
sr_RS: Следећа

en: Prev
sr_RS: Претходно

en: Today
sr_RS: Данас

en: Done
sr_RS: Обављено

en: Hour
sr_RS: Час

en: Minute
sr_RS: Минут

en: Remove Image
sr_RS: Уклони слику

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Download
sr_RS: Preuzimanje

en: Save
sr_RS: Сачувај
