CMB2 - en to sw translation catalogue (11 entries)

en: Description
sw: Maelezo

en: Image Caption
sw: Picha Kapsheni

en: Click to toggle
sw: Bofya kufyatua

en: None
sw: Bila

en: Clear
sw: Futa

en: Default
sw: Msingi

en: Next
sw: Ifuatayo

en: Prev
sw: Liopita

en: Done
sw: Kwisha

en: Remove
sw: Ondosha

en: Save
sw: Hifadhi
