CMB2 - en to ta_IN translation catalogue (10 entries)

en: Description
ta_IN: விவரம்

en: None
ta_IN: எதுவும் இல்லை

en: Clear
ta_IN: அழி

en: Default
ta_IN: இயல்பு

en: Current Color
ta_IN: தற்போதைய வண்ணம்

en: Next
ta_IN: அடுத்து

en: Prev
ta_IN: முன்

en: Done
ta_IN: முடிந்தது

en: Remove
ta_IN: நீக்கு

en: Save
ta_IN: சேமிக்க
