CMB2 - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏదీకాదు

en: Clear
te: చెరిపివేయి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Select Color
te: రంగును ఎంచుకోండి

en: Current Color
te: ప్రస్తుత రంగు

en: Next
te: తర్వాత

en: Prev
te: గత

en: Today
te: నేడు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Remove Image
te: చిత్రాన్ని తీసివేయి

en: Remove
te: తొలగించు

en: Save
te: భద్రపరచు
