CMB2 - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: Description
tg: Шарҳ

en: None
tg: Ҳиҷ кадом

en: Clear
tg: соф кардан

en: Default
tg: Стандарт

en: Select Color
tg: Ранг хоста гирифтан

en: Current Color
tg: Ранг ҳозира

en: Done
tg: Тайёр

en: Remove
tg: Кашидан

en: Save
tg: Пасандозӣ
