CMB2 - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Description
th: คำขยายความ

en: Image Caption
th: คำอธิบายภาพ

en: Click to toggle
th: กดเพื่อปักหมุด

en: None
th: ไม่มี

en: Clear
th: ล้างค่า

en: Default
th: ค่าหลัก

en: Select Color
th: เลือกสี

en: Current Color
th: สีปัจจุบัน

en: Next
th: ต่อไป

en: Prev
th: ก่อนหน้า

en: Today
th: วันนี้

en: Done
th: สำเร็จ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Minute
th: นาที

en: Remove Image
th: ลบรูปภาพ

en: Remove
th: ลบออก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Save
th: บันทึก
