CMB2 - en to tl translation catalogue (17 entries)

en: Description
tl: Paglalarawan

en: Image Caption
tl: Titulo ng Larawan

en: None
tl: Wala

en: Clear
tl: Burahin

en: Select Color
tl: Pumili ng Kulay

en: Current Color
tl: Kasalukuyang Kulay

en: Next
tl: Susunod

en: Prev
tl: &lt; Nakaraan

en: Today
tl: Ngayon

en: Done
tl: Tapos na

en: Time
tl: Oras

en: Hour
tl: Oras

en: Minute
tl: Minuto

en: Second
tl: Pangalawa

en: Remove Image
tl: Tanggalin ang Larawan

en: Remove
tl: Alisin

en: Save
tl: I-save
