CMB2 - en to tr_TR translation catalogue (19 entries)

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: Image Caption
tr_TR: Resim Altyazısı

en: Click to toggle
tr_TR: Açmak/kapamak için tıklayın

en: None
tr_TR: Hiçbiri

en: Clear
tr_TR: Temizle

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Select Color
tr_TR: Renk seç

en: Current Color
tr_TR: Şu anki renk

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Prev
tr_TR: Önceki

en: Today
tr_TR: Bugün

en: Done
tr_TR: Bitti

en: Time
tr_TR: Zaman

en: Hour
tr_TR: Saat

en: Minute
tr_TR: Dakika

en: Remove Image
tr_TR: Görseli kaldır

en: Remove
tr_TR: Kaldır

en: Download
tr_TR: İndir

en: Save
tr_TR: Sakla
