CMB2 - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Image Caption
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈلۈشى

en: Click to toggle
ug: «كېڭەيتىش ياكى يىغىش» ئۈچۈن چېكىڭ

en: None
ug: يوق

en: Clear
ug: تازىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Select Color
ug: رەڭ تاللاڭ

en: Current Color
ug: نۆۋەتتىكى رەڭ

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Prev
ug: ئالدىنقى

en: Today
ug: بۈگۈن

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Hour
ug: سائەت

en: Minute
ug: مىنۇت

en: Remove Image
ug: سۈرەتنى ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Save
ug: ساقلاش
