CMB2 - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Image Caption
uk: Опис зображення

en: Click to toggle
uk: Натисніть для перемикання

en: None
uk: Немає

en: Clear
uk: Очистити

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Next
uk: Наступна

en: Prev
uk: Попередній

en: Today
uk: Сьогодні

en: Done
uk: Зроблено

en: Remove Image
uk: Видалити зображення

en: Remove
uk: Видалити

en: Save
uk: Зберегти
