CMB2 - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Image Caption
vi: Chú thích về ảnh

en: Click to toggle
vi: Ẩn/Hiện

en: None
vi: Không có

en: Clear
vi: Xóa

en: Default
vi: Mặc định

en: Select Color
vi: Chọn màu

en: Current Color
vi: Màu hiện tại

en: Next
vi: Tiếp

en: Prev
vi: Trước

en: Today
vi: Hôm nay

en: Done
vi: Hoàn thành

en: Time
vi: Thời gian

en: Hour
vi: Thời gian

en: Remove Image
vi: Xóa ảnh

en: Remove
vi: Gở bỏ

en: Save
vi: Lưu thay đổi
